Кондиціонер Hisense Husky TV50BA0E 50 м²
Фото 5 |
Hisense Husky TV50BA0E 50 м²
50 м²70 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:1280/1400 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Husky TV50BA0E
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hisense 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hisense.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Hisense Husky TV50BA0E
Ціни на Hisense Husky TV50BA0E |
---|---|---|---|---|
Hisense Husky TV25XE0E 26 м² | від 23 016 грн. |
Hisense Husky TV35XE0E 35 м² | від 26 124 грн. |
Hisense Husky TV50BA0E 50 м² | від 38 951 грн. | 2 пропозиції | ||
Hisense Husky TV70DB0E 70 м² | від 47 031 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →