Кондиціонер Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S18FTXDG 52 м²
Відео 1Фото 1 |
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S18FTXDG 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -22 °C
Споживання:1530/1410 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Daytona Gold CH-S18FTXDG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Дизайнерське рішення у виборі кондиціонера! Золота обробка по периметру кондиціонера виглядає шикарно! Коли набридли чисто білі і хочеться гарний, але лаконічний дизайн - те, що потрібно! Нам дуже сподобався. Не наляписто! Дуже тонко і стримано, дуже дорого і стильно! Напханий купою корисних функцій. Працює тихо. Зручний пульт керування відкривається панелька для більшої кількості кнопок, коли вони не потрібні - закрили кришечку і залишилися найпотрібніші. Випробовували кондиціонер перші два тижні – не розчарував. Максим: користуюся Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S09FTXDG кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S18FTXDG
Ціни на Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S18FTXDG |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S09FTXDG 27 м² | від 26 730 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S12FTXDG 35 м² | від 27 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S18FTXDG 52 м² | від 40 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Cooper&Hunter Daytona Gold CH-S24FTXDG 70 м² | від 46 584 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →