Кондиціонер Electrolux Slide EACS/I-07HSL/N3 23 м²
Енергоефективний і доступний інверторний побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Є молодшою моделлю з сімейства Slide DC Inverter 2016-го року, здатний працювати на охолодження, нагрівання, осушення (без істотної зміни температури) і вентиляцію з продуктивністю до 550 м³/год. Призначений для обслуговування невеликих житлових і офісних приміщень загальною площею до 23 м².
Застосуванням інверторного DC-компресора і мікропроцесорного керування дозволяє цій спліт-системі демонструвати відмінну енергоефективність класу А і підтримувати задану температуру з високою точністю. Прогресивна інверторна технологія забезпечує динамічне управління продуктивністю компресора і регулює швидкість вентилятора внутрішнього блока, значно зменшуючи рівень шуму. Спеціальний нічний режим кондиціонера Electrolux Slide DC EACS/I-07HSL/N3 забезпечує дуже тиху роботу (не більше 22 дБ), що принципово важливо при установці в житлових кімнатах і спальнях. Горизонтальні і вертикальні жалюзі внутрішнього блока управляються автоматично і можуть рівномірно розподіляти повітряний потік в чотирьох напрямках. Функція таймер дозволяє програмувати включення і виключення в певні інтервали часу. Кондиціонер автоматично виконує самоочищення теплообмінників і відновлює параметри після збоїв.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Slide EACS/I-07HSL/N3 23 м²
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HSL/N3 | 10 655 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HSL/N3 | 12 500 грн. |
Кондиціонер Electrolux EACS/I-07HSL/N3 | 10 655 грн. |
Шведський концерн Electrolux займається виробництвом всього і вся, що стосується техніки для дому. Є у нього свої «агенти» і в загоні кліматичного обладнання. Зокрема, популярністю у публіки користується спліт-система EAC S/I-07HSL/N3 — інверторний кондиціонер за ціною звичайного.
Лаконічний дизайн
Внутрішній блок кондиціонера виглядає просто і лаконічно, без усіляких естетичних надмірностей. Поблизу распахивающейся шторки на ньому можна побачити світлові індикатори роботи з цифровим покажчиком температури на чолі. Жалюзі при цьому змінюють положення вгору-вниз і на невеликий кут у горизонтальній площині, даючи змогу створювати оптимальні сценарії кондиціювання, щоб захистити домочадців від протягів.
Висока продуктивність
За годину крізь кондиціонер пропускається до 600 кубів повітря, що є одним з найвищих показників в класі доступною кліматичної техніки. Притому особливо гучними ні внутрішній, ні зовнішній блоки не назвеш (22 дБ на мінімальних «обертах», згідно «паспортних» даних). Модель створює комфортні кліматичні умови в приміщеннях «квадратурою понад 20 м², забезпечуючи високу точність підтримки заданої температури.
Секрет успіху
В серці спліт-системи встановлено тихий і довговічний інверторний двигун. Кондиціонер працює як на охолодження повітря, так і, звісно, на обігрів (за температури за бортом до -10 °С). Задавати режими обдуву та регулювати напрямок поширення повітряних потоків пропонується за допомогою пульта ДУ. На багатьох малюнках він зображений з підсвічуванням, однак насправді таким не є. Загалом, Electrolux EAC S/I-07HSL/N3 займає сильні позиції серед недорогих інверторних однолітків, в чому і криється секрет успіху моделі на вітчизняному ринку.
Модификації Electrolux Slide EACS/I-07HSL/N3
Ціни на Electrolux Slide EACS/I-07HSL/N3 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Slide EACS/I-07HSL/N3 23 м² | від 10 655 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux Slide EACS/I-09HSL/N3 26 м² | від 10 480 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrolux Slide EACS/I-12HSL/N3 32 м² | від 12 720 грн. | 3 пропозиції |