Портативна колонка JBL Clip 4
Відео 78Фото 36 |
JBL Clip 4 |
|
Легка портативна акустична система з надійним захистом від води і пилу (клас IP67), бездротовим bluetooth-підключенням і акумуляторним живленням. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року, призначений для мобільних користувачів, які бажають слухати музику в дорожніх умовах (під час пішохідної або велопрогулянки, в поході або поїздці). Для зручності повсякденного використання виконана в невеликому пластиковому корпусі обтічної форми і має вбудований металевий карабін, що дозволяє швидко закріпити її на рюкзаку, сумці, спортивному тренажері, велосипеді, скутері або іншому транспортному засобі.
Пропонується в 11 різних варіантах яскравих колірних рішень. Акустична система JBL Clip 4 є логічним продовженням популярної серії JBL Clip. На відміну від пристрою попереднього покоління (Clip 3), ця модель підтримує більш досконалий Бездротовий Інтерфейс Bluetooth 5.1, який відрізняється поліпшеною стабільністю і підвищеною енергоефективністю (назад сумісний з попередніми версіями Bluetooth). Від попередниці також відрізняється посиленою конструкцією з карабіном більшого розміру, підвищеною вихідною потужністю і менш ємною батареєю. Не має вбудованого мікрофона і аналогового роз'єму для кабельного підключення. Фірмовий звук JBL порадує користувача своєю гучністю і хорошою деталізацією.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Купити JBL Clip 4
Усі ціни 490 →Акустична система JBL Clip 4 Blue (JBLCLIP4BLU) JBLCLIP4BLU | 2 299 грн. |
Портативна акустика JBL Clip 4 Black (JBLCLIP4BLK) | 2 189 грн. |
Портативна акустика JBL Clip 4 (Blue) JBLCLIP4BLU | 2 499 грн. |
Портативна акустика JBL Clip 4 ECO Blue (JBLCLIP4ECOBLU) | 2 299 грн. |
Акустика JBL Clip 4 White (JBLCLIP4WHT) | 2 499 грн. |
0 0 1 3 |
Прекрасний вибір як для походів так і для перегляду фільму вдома. Продукція jbl це хороший вибір за критерієм ціна-якість і ця колонка не виняток! Компактність
Час роботи Якість Королева гама явних недоліків не бачу крім того, що зараз багато підроблених версій даного пристрою, купуйте обережно Максим Дякунчак: користуюся JBL Clip 4 кілька місяців |
Купував колонку JBL Clip 4 у Comfy. Під час заряджання поплавився вхід зарядки. Заряджали з оригінального шнура, на перехіднику із запобіжником, від стрибків електроенергії. Здав колонку до Comfy, її відправили до сервісного центру. У сервісному центрі, її взагалі не розбирали, просто подивилися зовні що поплавлений вхід і відправили назад. У підсумку у висновку про ремонт написали, що порушено гарантійні умови і що ремонту за гарантією не підлягає. Але що найцікавіше вони взагалі не написали, в чому я порушив гарантійні умови. У результаті я зателефонував до сервісного центру, щоб дізнатися, в чому порушення гарантійних умов. На що вони мені відповіли "Ну, ви ж бачили її зовнішній вигляд, вона поплавилася!" Але те, що вона поплавилася, є заводським дефектом і цілком можливо справа в платі, а вони, її взагалі не розбирали. Загалом, у сервісному центрі з яким працює Comfy, мені сказали, що я можу викинути колонку, так як її ремонт, буде коштувати більше її ціни. І в самому магазині Comfy мені сказали, що я можу її викинути. Мовляв, треба було додаткову гарантію докуповувати при покупці. Загалом, я зрозумів як вони ставляться до клієнтів. Зламався товар, але ти не докупив додаткову гарантію в пів ціни самого товару - викидай на сміття 1600 грн, ми займатися цим не будемо. Було дуже неприємно, адже це був мені подарунок на день народження, а зрештою відмовили в обслуговуванні та сказали викинути її. Загалом, вкрай не рекомендую купувати щось у Comfy, це просто марна трата грошей. Сама колонка дуже хороша. Звучання об'ємне та приємне. Дуже зручно всюди носити завдяки вбудованому карабіну. Зважаючи на все, через заводський дефект поплавився вхід при зарядці, але і в самому Comfy, і в сервісному центрі відмовилися лагодити її навіть за гроші. Molly 420: користуюся JBL Clip 4 кілька місяців |