Зарядний пристрій Hoco N23 Starlight
Фото 9 |
Hoco N23 Starlight |
|
Може комплектуватися кабелем живлення
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco N23 Starlight
Усі ціни 6 →Зар.пр. 220V Hoco N23 Starlight GaN/2USB-C/PD45W White | 799 грн. |
Зарядное устройство Hoco Type-c to Lightning Cable Astral N23 2Type-C, 45W | 575 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Hoco N23 Starlight PD45W Dual Port (2Type-C) W | 759 грн. |
HOCO N23 PD45W Dual Port (2Type-C) White 44433 | 699 грн. |
Hoco N23 Astral GaN White + Кабель Type-C - Lightning | 599 грн. |
Зарядное устройство Hoco Type-C to Type-C Cable Astral N23 2Type-C, 45W/3A | 672 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →