Зарядний пристрій Hoco CW26 Powerful (733818)
Відео 3Фото 9 |
Hoco CW26 Powerful |
|
Доступний бездротовий зарядний пристрій підвищеної потужності з підтримкою стандарту Qi та практичним зовнішнім дизайном для зручного заряджання сумісних гаджетів. Призначено для широкого кола користувачів, які мають смартфони/навушники з відповідним індукційним модулем. Особливо сподобається тим, кого дратують кабелі проводової зарядки, що плутаються. Достатньо підключити девайс до зарядного мережного пристрою за допомогою комплектного метрового кабелю (USB A -> USB-C), покласти смартфон у центр майданчика і процес передачі енергії почнеться автоматично.
Бездротовий зарядний пристрій Hoco CW26 забезпечить зарядку за мінімальний час, адже його максимальна вихідна потужність становить 15 Вт. Ефективна відстань між бездротовою зарядкою та смартфоном може становити до 6 мм, тому чохол із гаджета знімати не потрібно. Також варто відзначити індукційну котушку значного розміру, яка покриває значну площу, забезпечуючи стабільну зарядку незалежно від положення смартфона. Простий і елегантний вигляд зарядного пристрою легко впишеться в будь-який інтер'єр, а його силіконова поверхня не дасть гаджету зісковзнути при вібрації. Бездротова зарядка працює тільки з моделями смартфонів, що підтримують таку функцію (лінійка Samsung від Galaxy S6 та Note 5; iPhone, починаючи з 8/8 Plus тощо).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco CW26 Powerful
Усі ціни 7 →Бездротовий зарядний пристрій HOCO CW26 Powerful 15W wireless fast charger | 380 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій HOCO CW26 Powerful 15W wireless fast charger | 400 грн. |
Hoco CW26 White 4417000 | 439 грн. |
Бездротове зарядне Hoco CW26 Powerful (15W) Оригінал | 499 грн. |
Безпровідний зарядний пристрій Hoco CW26 для смартфонів і навушників зі ст | 566 грн. |
Бездротове зарядний пристрій HOCO CW26 Powerful (15W 2A) Білий | 463 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Hoco Hoco CW26 Powerful (15W, 2А) круглий - | 560 грн. |