Bluetooth гарнітура Hoco E29
Відео 2Фото 10 |
Hoco E29 |
|
Проста бюджетна bluetooth-гарнітура з підтримкою базового рівня функціональності. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії, орієнтований на широке коло економних користувачів, яким потрібна бездротова гарнітура для епізодичного використання. Виручить у ситуаціях, коли необхідно приймати голосові виклики, залишаючи вільними обидві руки. Пропонується в чорному або білому легкому пластиковому корпусі вагою всього 7 г.
Обладнана вбудованим акумулятором ємністю 50 мАгод, енергії якого вистачає на 3 год автономної роботи в режимі розмови і на 90 годин у режимі очікування. У вусі фіксується з допомогою еластичного силіконового вкладиша з додатковим дуговим упором. Комплектується набором вкладишів різного розміру, що дозволяють добитися щільної посадки і надійного утримання з урахуванням анатомічних особливостей вушної раковини користувача. Для сполучення зі смартфоном гарнітура Hoco E29 використовує енергоефективний бездротовий інтерфейс bluetooth v4.2, що працює на відстанях до 10 м. Гарантовано сумісна з гаджетами, що працюють під управлінням операційних систем Android і iOS, причому в обох випадках підтримується відображення рівня заряду батареї.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco E29
Усі ціни 24 →Hoco E29 Black | 285 грн. |
Bluetooth-гарнітура HOCO E29, біла | 408 грн. |
Bluetooth-гарнітура HOCO E29 50 мАч black | 477 грн. |
Бездротова Bluetooth - гарнітура Hoco E29 Splendour bluetooth headset Blac | 275 грн. |
Bluetooth-гарнітура розмовна Hoco E29 Splendour bluetooth headset White | 248 грн. |