Навушники
Hoco ES39
Відео 16Фото 6 |
Hoco ES39 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco ES39
Усі ціни 17 →Hoco ES39 with Wireless Charging White | 479 грн. |
Навушники Hoco ES39 White | 549 грн. |
Hoco ES39 Wireless Charging White 78643 | 529 грн. |
Навушники Hoco ES39 White | 469 грн. |
Бездротові навушники Hoco ES39 TWS з функцією бездротового заряджання, Blu | 435 грн. |
ще 12 пропозицій
"Жалюча пародія на Apple AirPods. Краще ніяких, ніж такі. Хочеться передати виробнику, якщо вже ви наважилися робити щось подібне, то це "щось" має хоча б форму адекватну мати, щоб з вуха не вивалюватися. Вони начебто навіть схожі, але ці реально не сидять.Окрім того, довго стикаються зі смартфоном, довго шукає, довго знаходить, зв'язок переривається з незрозумілих причин, страшно дратує.Звучання ще куди не йшло, але якщо порівнювати, то різниця помітна.Не знаю у всіх так, але у мене періодично виникає якийсь свист, ніби щось фонить.Сенсор взагалі живе своїм життям, не буває від слова "зовсім". Щоб вимкнути навушник треба постаратися, щоб переключити трек теж. Щоб задати їм якусь команду треба не торкатися, а барабанити по навушнику.. Мікрофон теж слабенький, розмовляти незручно навіть у приміщенні, я вже мовчу про вулицю, де багато сторонніх шумів. швидше сідати ціна батарея, якість звучання, випадають, сенсор не спрацьовує Alexandra: користуюся Hoco ES39 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →