Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Hoco
Навушники

Hoco EW84

Фото - Навушники Hoco EW84
Фото 9
Hoco EW84
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявкладиші
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників35 мАгод
Ємність батареї кейса300 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)6 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціякейс-зарядка
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Hoco EW84

Усі ціни 30 →

Навушники Hoco True wireless stereo headset EW84 BT5.4, 35/300mAh, 6h

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
552 грн.

Бездротові навушники Hoco 4 EW84 (Білий) 5019830

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
725 грн.

Навушники бездротові Hoco TWS EW84 вкладиші білий

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
615 грн.

Бездротові навушники Hoco EW84 True wireless stereo headset, BT5.4, 35mAh, 300mAh, 6h, white

Маркетплейс: MAUDAU  Memau З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
476 грн.

Бездротові навушники HOCO EW84 True Wireless Stereo Bluetooth 5.4 з кейсом Білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
757 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hoco EW84