Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Штативи для селфі (selfie stick)   /   Hoco

Штативи для селфі Hoco K15

Фото - Штативи для селфі Hoco K15
Відео 3Фото 6
Hoco K15
Колір
За призначенням
для телефонів
Трансформація в штатив
Мінімальна довжина
180 мм
Максимальна довжина
800 мм
Тип головки
2D
Максимальне навантаження
300 г
Кнопка спуску затвора
пульт ДК
Матеріал корпуса
пластик
Вага
155 г
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco K15

Усі ціни 22 →

Селфі-монопод Hoco Live Broadcast Holder K15 (748805)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
499 грн.

Монопод-трипод Hoco K15 LED Aluminum (з кріпленням для камер GoPro) 80 см

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
655 грн.

Селфі-монопод HOCO Treasure aluminum alloy fill light gimbal version live broadcast support K15 |Bluetooth|

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
738 грн.

Селфі-монопод Hoco Treasure aluminum alloy fill light Gimbal version live broadcast support K15 Bluetooth

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
757 грн.

Штатив-трипод Hoco K15 чорний

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
656 грн.
ще 17 пропозицій

Динаміка цін на Hoco K15

Відеоогляди