USB-флешка SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ
Відео 15Фото 3 |
SanDisk Ultra USB 3.0 64Gb |
|
Продуктивний USB Flash накопичувач ємністю 64 Гб в ефектному пластиковому корпусі з висувним роз'ємом і швидкісним інтерфейсом USB 3.0. Позиціонується як доступний продукт середнього класу, призначений для користувачів, які цінують надійність і функціональність. Завдяки висувній конструкції роз'єм USB захищений, коли накопичувач не використовується. Відрізняється гідною швидкістю послідовного читання/запису, що досягає 100/11 Мбайт/с.
Може використовуватися для перенесення або зберігання значних обсягів користувальницького цифрового контенту. Скопіювати з накопичувача SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ на персональний комп'ютер/ноутбук повнометражний фільм у форматі UltraHD/4К розміром 4 Гб можна менш ніж за 40 сек, а 1000 фотографій копіюються менше хвилини (при підтримці контролером ПК/ноутбука інтерфейсу USB 3.0). Виробником гарантується повна сумісність з попередньою версією стандарту інтерфейсу USB 2.0. Фірмове програмне забезпечення SanDisk SecureAccess дає можливість надійно захистити особисті дані 128-бітним шифруванням за алгоритмом AES (з паролем), а софт SanDisk RescuePRO Deluxe допоможе відновити випадково видалені файли.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ
Усі ціни 79 →SANDISK Ultra 64GB (SDCZ48-064G-U46) | 312 грн. |
SanDisk 64 GB Ultra USB 3.0 Blue (SDCZ48-064G-U46B) | 303 грн. |
SANDISK Ultra 64GB (SDCZ48-064G-U46) | 312 грн. |
Флешка USB SANDISK 3.0 Ultra 64GB SDCZ48-064G-U46 | 312 грн. |
Накопитель SanDisk 64GB USB 3.0 Ultra SDCZ48-064G-U46 | 305 грн. |
4 6 10 10 |
Модель повне авно, швидкість падає планомірно до кінця передачі даних з 50 м/б до 7м/б під час об'єму від 1 Гб а найсумніше, що гріється неймовірно 50-55С. ЯК ПРИ ЧИТАННІ ТАК І ПРИ ЗАПИСУ складання нестабільна швидкість, Сильний нагрівання користуюся SanDisk Ultra USB 3.0 32Gb більше року |
- Захист паролем
Модификації SanDisk Ultra USB 3.0
Ціни на SanDisk Ultra USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB 3.0 16 ГБ | від 206 грн. | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 32 ГБ | від 198 грн. | 51 пропозиція | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 64 ГБ | від 248 грн. | 80 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 128 ГБ | від 466 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 256 ГБ | від 796 грн. | 40 пропозицій | ||
SanDisk Ultra USB 3.0 512 ГБ | від 1 707 грн. | 21 пропозиція |