USB-флешка SanDisk Ultra USB Type-C 64 ГБ
Відео 1Фото 3 |
SanDisk Ultra USB Type-C 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra USB Type-C 64 ГБ
Флеш накопичувач SanDisk Ultra Type-C 64GB 150 Mb/s USB3.1 (SDCZ460-064G-G | 299 грн. |
SanDisk 64 GB USB Ultra Type C (SDCZ450-064G-G46) SDCZ450-064G-G46 | 389 грн. |
Sandisk SDCZ460-064G-G46 — флеш-накопичуваач Ultra Type-C 64GB | 451 грн. |
Флешка SanDisk USB 3.1 Ultra Type-C 64Gb (SDCZ460-064G-G46) | 376 грн. |
Flash SanDisk USB 3.1 Ultra Type-C 64Gb (150Mb/s) | 390 грн. |
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra USB Type-C 32 ГБ | від 320 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra USB Type-C 64 ГБ | від 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →