Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Hoco

Зарядний пристрій Hoco Z59 Rank

Фото - Зарядний пристрій Hoco Z59 Rank
Фото 9
Hoco Z59 Rank
Колір
Тип
автомобільне ЗП / + виносний блок /
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Роз'ємів прикурювача
2
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Функції та можливості
індикатор роботи
Матеріал корпусу
пластик
Вага
97 г
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.

Купити Hoco Z59 Rank

Усі ціни 12 →

Hoco Z59 Rank 48w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + 2 cigarette lighter black

Автомобільний зарядний пристрій Hoco Z59 Rank 48w PD/QC USB-C/USB-A ports car charger + 2 cigarette lighter black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
372 грн.

Автомобільний зарядний пристрій HOCO Z59 240W, PD30W/QC, USB + Type-C, розгалужувач прикурювача на 2 гнізда

Маркетплейс: Rozetka.ua  Melnyk Group З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
640 грн.

Зарядний пристрій для авто HOCO Z59 Rank, 48 Вт, з розпалювачем для прикурювача і швидкою зарядкою, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
717 грн.

Адаптер автомобільний Hoco Rank dual port Car charger Z59 |1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter, PD30W/QC| Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  Caseteh З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
593 грн.

Адаптер автомобільний Hoco Rank dual port Car charger Z59 |1USB/1Type-C/2 port 240W cigarette lighter, PD30W/QC|

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
523 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Hoco Z59 Rank