Морозильний лар HOLMER HCF-015 145 л
Фото 6 |
HOLMER HCF-015 145 л200 л |
|
Порівняно недорога морозильна скриня з простим і надійним механічним управлінням, представлена на ринку в 2023 році. Пристрій забезпечує заморожування продуктів при температурі від -18 до -24 ℃. Поворотний термостат має кілька різних робочих режимів, зокрема передбачена спеціальна функція швидкого заморожування. Добова продуктивність агрегату складає 9 кг. При цьому пристрій залишається дуже економічним.
Щоб якісно обслуговувати низькотемпературну зону 145 л потрібно в межах 187 кВтг/рік. Завдяки хорошій термоізоляції стін морозильна скриня HOLMER HCF-015 зможе тривалий час зберігати холод усередині навіть без електропідключення - аж до 30 год автономної роботи! Низькотемпературна зона доукомплектована металевим кошиком. Також варто звернути увагу, що моделі присвоєний клас енергоспоживання А+. Пристрій чудово справляється із заморожуванням продуктів в умовах кліматичної зони ST. Компресорний агрегат працює з шумом до 42 дБ. Ця модель створена як бюджетна система заморожування, яка відрізняється підвищеним рівнем надійності та комфорту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Купити HOLMER HCF-015 145 л
Усі ціни 18 →Морозильна скриня Holmer HCF-015 | 6 885 грн. |
Морозильна скриня Holmer HCF-015 | 6 725 грн. |
Морозильный ларь Holmer HCF-015 | 6 777 грн. |
Морозильный ларь Holmer HCF-015 | 7 209 грн. |
Морозильный сундук Holmer hcf-015, White, общий объем 145l, управление мех | 7 010 грн. |
Модификації HOLMER HCF-015
Ціни на HOLMER HCF-015 |
---|---|---|---|---|
HOLMER HCF-015 145 л | від 6 518 грн. | 19 пропозицій | ||
HOLMER HCF-020 200 л | від 7 599 грн. | 4 пропозиції |