Морозильний лар HOLMER HCF-020 200 л
Фото 6 |
HOLMER HCF-020 145 л200 л |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER HCF-020 200 л
Морозильна скриня Holmer HCF-020 білий | 7 599 грн. |
Holmer HCF-020 | 7 599 грн. |
Морозильна скриня Hlmer HCF-020 | 7 599 грн. |
Морозильна скриня Holmer HCF-020 білий | 8 529 грн. |
Модификації HOLMER HCF-020
Ціни на HOLMER HCF-020 |
---|---|---|---|---|
HOLMER HCF-015 145 л | від 6 518 грн. | 19 пропозицій | ||
HOLMER HCF-020 200 л | від 7 599 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →