Морозильний лар Prime Technics CS 19849 M 198 л
Фото 5 |
Prime Technics CS 19849 M |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics CS 19849 M 198 л
Усі ціни 15 →PRIME TECHNICS CS 19849 M | 7 946 грн. |
Морозильна скриня Prime Technics CS 19849 M | 7 128 грн. |
Морозильна скриня Prime Technics CS 19849 M | 7 225 грн. |
PRIME TECHNICS CS 19849 M | 7 906 грн. |
Морозильная камера PRIME Technics CS 19849 M | 7 573 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Prime Technics CS 19849 M
Ціни на Prime Technics CS 19849 M |
---|---|---|---|---|
Prime Technics CS 14249 M 142 л | від 5 352 грн. | 27 пропозицій | ||
Prime Technics CS 19849 M 198 л | від 7 128 грн. | 15 пропозицій | ||
Prime Technics CS 42149 M 418 л | від 16 199 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →