Плита HOLMER HIP-235 чорний
Фото 4 |
HOLMER HIP-235 чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER HIP-235 чорний
Усі ціни 35 →Настільна плита індукційна Holmer HIP-235 | 1 340 грн. |
Настільна плита Eisen HIP-235 | 969 грн. |
Holmer Holmer HIP-235 | 1 199 грн. |
Настільна плита Hölmer HIP-235 | 1 263 грн. |
Електроплитка Hölmer HIP-235 | 1 546 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →