Плита Liberton LIC 1500 чорний
Liberton LIC 1500 чорний
2021 рік
Додатково Автоматичне вимикання варильної поверхні Дисплей Загальні характеристики Потужність підключення 1.5 кВт Габарити (ВхШхГ) 6.8x28.4x35 см Офіційний сайт liberton.ua Дата додавання на E-Katalog січень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Настольная плита LIBERTON LIC-1500 ТЕХНОточка З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
956 грн.
Плитка LIBERTON LIC-1500 Офіційний партнер Liberton
FOXTROT.UA (Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 049 грн.
Liberton LIC-1500 Потужність підключення/150 0 Вт|Дисплей/Так| Рівні потужності/8|Ді апазон температур/80°- 240° С|Функції/Тайме р, Захист від перег... ще ріву, Автовідключення |Гарантійний термін/1 рік|Тип плити/Індукційн а|Вага/1,6 кг|Передня ліва конфорка/Потужн ість 1,5 кВт|Тип варильної панелі/Індукцій на|Комплектація /Гарантійний талон, Інструкція, Настільна плита|Габарити (ВхШхГ)/6,8 х 28,4 х 35 см|Кількість конфорок / зон нагріву/1|Матер іал основи/Склокера міка|Тип управління/Елек тронне|Колір виробника/Чорни й|Тип зон нагріву/Індукці йний|Бренд/Libe rton|Вага в упаковці, кг/Нет|Країна виробництва/Кит ай|Габарити упаковки (ВхШхГ)/8,8 х 31,2 х 39,2 см
COMFY.ua З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Настільна плита (індукція) LIBERTON LIC-1500 Маркетплейс: Rozetka.ua
Techno-Park
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
998 грн. Продавець: Techno-Park...
Настільна плита Liberton LIC-1500 Маркетплейс: Rozetka.ua
Barberry
З нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
1 067 грн.
Динаміка цін на Liberton LIC 1500 чорний
Мінімальна Середня Максимальна