Електрочайник HOLMER HKS-1515 1500 Вт 1.8 л нержавіюча сталь
Фото 9 |
HOLMER HKS-1515 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER HKS-1515 1500 Вт 1.8 л нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Електрочайник Holmer HKS1515 | 394 грн. |
Holmer HKS-1515 | 350 грн. |
Електрочайник Hölmer HKS-1515 | 369 грн. |
Чайник Holmer HKS-1515 | 379 грн. |
Holmer HKS-1515 | 315 грн. |
Чайник Holmer hks-1515 | 548 грн. |
Электрочайник HOLMER HKS-1515 | 399 грн. |
Додаткові функції і можливості електрочайника HOLMER HKS-1515:
- Місце для зберігання мережного кабелю на підставі.
- Поворотна основа на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →