Електрочайник HOLMER HKS-202D 1500 Вт 1.8 л чорний
Фото 9 |
HOLMER HKS-202D |
|
Зовнішньо привабливий, недорогий і при цьому досить економний електрочайник з ТЕНом потужністю 1500 Вт. Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у максимально доступний ціновий діапазон. Другою важливою перевагою є високоякісна колба. Внутрішні поверхні, що контактують із водою, створені з харчової сталі. Сталевою є внутрішня накладка кришки. Електрочайник HOLMER HKS-202D може похвалитися двостінною колбою — зовнішня пластикова накладка перешкоджає швидкому охолодженню води. В основі сполучної платформи передбачений змотувач шнура. Модель має досить містку колбу - за раз вийде закип'ятити до 1,8 літра води. Рукоятка отримала ребристу поверхню. З таким тримачем хват пристрою буде більш надійним та безпечним. При заповненні колби водою слід орієнтуватися на внутрішню розмітку чаші.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Купити HOLMER HKS-202D 1500 Вт 1.8 л чорний
Усі ціни 28 →Holmer Holmer HKS-202D | 379 грн. |
Електрочайник Holmer HKS-202D | 635 грн. |
Электрочайник Holmer HKS-202D, Black, 1500 Вт, 1.8 л, дисковый, пластик/не | 398 грн. |
Електрочайник Holmer HKS-202D 1500 Вт | 369 грн. |
Електрочайник Hölmer HKS-202D | 379 грн. |