Корм для собак Home Food Adult Mini Trout/Rice 10 кг
Home Food Adult Mini Trout/Rice 10 kg |
|
Корм підходить для собак, схильних до висипань, екзем, дерматитів та інших захворювань шкіри. Також корм можна давати тваринам, які мають чутливу ШКТ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Home Food 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Home Food.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Home Food Adult Mini Trout/Rice 10 кг
Гіпоалергенний cухий корм Home Food для дорослих собак малих порід «Форель | 2 313 грн. |
Гіпоалергенний сухий корм «Форель з рисом» для дорослих собак дрібних порі | 2 313 грн. |
Сухий корм Home Food з форелью, рисом та овочами для дорослих собак малих | 2 313 грн. |
Корм для собак Home Food гіпоалергенний Форель з рисом та овочами для мале | 2 313 грн. |
Відеоогляди
Основні інгредієнти:
- форель багата на поліненасичені жирні кислоти Омега-3 і -6
- біла морська риба – джерело гіпоалергенного легкозасвоюваного протеїну
- креветка містить вітамін В12, ніацин, фосфор та антиоксиданти
- джерелом складних вуглеводів є білий та коричневий рис
- наявність овочів та деяких рослин у складі
- поєднання корисних лікарських трав та ягід
Модификації Home Food Adult Mini Trout/Rice
Ціни на Home Food Adult Mini Trout/Rice |
---|---|---|---|---|
Home Food Adult Mini Trout/Rice 0.3 кг | від 94 грн. | 1 пропозиція | ||
Home Food Adult Mini Trout/Rice 0.7 кг | від 159 грн. | 6 пропозицій | ||
Home Food Adult Mini Trout/Rice 1.6 кг | від 432 грн. | 3 пропозиції | ||
Home Food Adult Mini Trout/Rice 10 кг | від 2 313 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →