Корм для собак Home Food Adult Mini Trout/Rice 0.7 кг
Home Food Adult Mini Trout/Rice 700 g |
|
Корм підходить для собак, схильних до висипань, екзем, дерматитів та інших захворювань шкіри. Також корм можна давати тваринам, які мають чутливу ШКТ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Home Food 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Home Food.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Основные ингредиенты:
- форель богата полиненасыщенными жирными кислотами Омега-3 и -6
- белая морская рыба – источник гипоаллергенного легкоусвояемого протеина
- креветка содержит витамин В12, ниацин, фосфор и антиоксиданты
- источником сложных углеводов является белый и коричневый рис
- наличие овощей и некоторых растений в составе
- сочетание полезных лекарственных трав и ягод
Модификації Home Food Adult Mini Trout/Rice
Ціни на Home Food Adult Mini Trout/Rice |
---|---|---|---|---|
Home Food Adult Mini Trout/Rice 0.7 кг | від 159 грн. | 2 пропозиції | ||
Home Food Adult Mini Trout/Rice 1.6 кг | від 432 грн. | 2 пропозиції | ||
Home Food Adult Mini Trout/Rice 10 кг | від 2 313 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →