Корм для собак Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 0.7 кг
Відео 1Фото 2 |
Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 700 g |
|
Корм ідеально підходить для собак з яскравим забарвленням та довгошерстим породам.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Home Food 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Home Food.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 0.7 кг
Повнораціоний сухий корм для дорослих собак міні пород Home Food Dog Adult | 208 грн. |
Сухий корм Здорова шкіра і блиск шерсті «Індичка та лосось» для дорослих с | 208 грн. |
Сухий корм Home Food з лососем та індичкою для дорослих собак малих порід | 208 грн. |
Корм для собак Home Food Індичка та лосось для маленьких порід 700г (48283 | 208 грн. |
Відеоогляди
Основні інгредієнти та показання:
- м'ясо індички – один із найкорисніших видів пташиного м'яса, яке добре засвоюється організмом
- лосось є джерелом незамінних Омега-3 поліненасичених жирних кислот
- поєднання незамінних жирних кислот
- цільнозерновий рис, червона сочевиця, кукурудзяний зародок та яблучні пластівці забезпечують необхідну кількість рослинної клітковини
- екстракти лікарських трав та плодово-ягідна суміш надають сприятливий вплив на роботу систем організму та стимулюють імунітет
- спеціальна формула корму підтримує здоров'я кісток та суглобів дорослих собак
Модификації Home Food Adult Mini Turkey/Salmon
Ціни на Home Food Adult Mini Turkey/Salmon |
---|---|---|---|---|
Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 0.3 кг | від 92 грн. | 1 пропозиція | ||
Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 0.7 кг | від 208 грн. | 4 пропозиції | ||
Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 1.6 кг | від 420 грн. | 4 пропозиції | ||
Home Food Adult Mini Turkey/Salmon 10 кг | від 1 930 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →