Корм для собак Home Food Puppy Mini Trout/Rice 1.6 кг
436 грн. Купити! Повнораційний сухий корм для цуценят Супер преміум Home Food Puppy Mini ГіRozetka.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Home Food Puppy Mini Trout/Rice 1.6 kg |
|
Корм підходить для цуценят, схильних до висипів, екзем, дерматитів та інших захворювань шкіри. Також корм можна давати тваринам, які мають чутливу ШКТ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Home Food 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Home Food.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Основные ингредиенты:
- форель богата полиненасыщенными жирными кислотами Омега-3 и -6
- белая морская рыба – источник гипоаллергенного легкоусвояемого протеина
- свежая креветка содержит витамин В12
- белый и коричневый рис
- наличие овощей и растений
- сочетание полезных лекарственных трав и ягод
- корм характеризуется повышенным содержанием витаминов и минералов
Модификації Home Food Puppy Mini Trout/Rice
Ціни на Home Food Puppy Mini Trout/Rice |
---|---|---|---|---|
Home Food Puppy Mini Trout/Rice 0.7 кг | від 160 грн. | 2 пропозиції | ||
Home Food Puppy Mini Trout/Rice 1.6 кг | від 436 грн. | 1 пропозиція | ||
Home Food Puppy Mini Trout/Rice 10 кг | від 2 338 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →