Магістральний фільтр Honeywell F76S-1/2AD
12 913 грн. Купити! Фильтр Honeywell с обратной промывкой сетка 200 мк F76S-1/2ADModernsys.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Honeywell F76S-1/2AD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honeywell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honeywell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості фільтра для води Honeywell F76S-1/2AD:
- Система зворотного очищення
- Модель F76S-1/2AB — розмір комірки фільтру 20 мкм
- Модель F76S-1/2AC — розмір комірки фільтра 50 мкм
- Модель F76S-1/2AA — розмір комірки фільтра 100 мкм
- Модель F76S-1/2AD — розмір комірки фільтра 200 мкм
Модификації Honeywell F76S-1/2AD
Ціни на Honeywell F76S-1/2AD |
---|---|---|---|---|
Honeywell F76S-1/2AD | від 12 913 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-1AD | від 14 541 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-11/2AD | від 23 581 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-11/4AD | від 14 891 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-2AD | від 26 068 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-3/4AD | від 11 655 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →