Магістральний фільтр Honeywell F76S-11/4AA
14 891 грн. Купити! Фильтр Honeywell с обратной промывкой сетка 100 мк F76S-11/4AAModernsys.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Honeywell F76S-11/4AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honeywell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honeywell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості фільтра для води Honeywell F76S-11/4AA:
- Система зворотного очищення
- Модель F76S-1 1/4AB — розмір комірки фільтру 20 мкм
- Модель F76S-1 1/4AC — розмір комірки фільтра 50 мкм
- Модель F76S-1 1/4AA — розмір комірки фільтра 100 мкм
- Модель F76S-1 1/4AD — розмір комірки фільтра 200 мкм
Модификації Honeywell F76S-11/4AA
Ціни на Honeywell F76S-11/4AA |
---|---|---|---|---|
Honeywell F76S-1/2AA | від 11 492 грн. | 2 пропозиції | ||
Honeywell F76S-1AA | від 13 771 грн. | 2 пропозиції | ||
Honeywell F76S-11/2AA | від 23 581 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-11/4AA | від 14 891 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-2AA | від 26 068 грн. | 1 пропозиція | ||
Honeywell F76S-3/4AA | від 11 078 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →