Навушники
Honor Earbuds X2
Відео 3Фото 13 |
Honor Earbuds X2 |
|
Ігровий режим із затримкою звуку в 125 мс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Honor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Honor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Honor Earbuds X2
Усі ціни 9 →Навушники Honor Earbuds X2 White | 1 469 грн. |
Honor Earbuds X2 White | 1 380 грн. |
Honor Huawei Earbuds X2 White | 1 532 грн. |
Навушники Tws Honor Earbuds X2 White | 1 556 грн. |
Honor Earbuds X2 White 106061 | 1 318 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →