BASEUS Bowie E8
Відео 1Фото 17 |
BASEUS Bowie E8 |
|
У 2021 році компанія BASEUS випустила внутрішньоканальні бездротові навушники Bowie E8, поповнивши лінійку модних вкладишів «на ніжці». Незважаючи на бюджетний сегмент, модель отримала індекс вологозахисту IPX5, зручний сенсор, функцію автопаузи, підтримку голосового асистента і multipoint, завдяки чому знайшла багато шанувальників серед блогерів і спортсменів. Гарнітура випускається в чорному, білому і яскраво-рожевому кольорах.
Дизайн строгий, а матеріал практичний – пластик майже не збирає відбитки, навіть незважаючи на наявність глянцевих вставок. Навушники BASEUS Bowie E8 працюють по Bluetooth v 5.0 з підтримкою кодека AAC, показують низьку затримку звуку 38 мс, тому грати в них в ігри і дивитися відео – одне задоволення. 32-ОМНІ драйвери забезпечують гучне, насичене звучання в частотному діапазоні 20-20000 Гц, без помітного перегину НЧ або ВЧ. Гарнітура підтримує фірмовий додаток, за допомогою якого ви легко зможете відшукати загубився навушник, налаштувати управління кнопками, контролювати заряд. Автономність вкладишів становить 5 год і 20 год з підтримкою кейса. Функція швидкої зарядки дозволяє всього за 10 хвилин продовжити час роботи ще на 2 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Bowie E8
Усі ціни 62 →Навушники Baseus Encok True Wireless Earphones Bowie E8 (White) | 1 279 грн. |
Наушники Baseus Bowie E8 Black | 1 268 грн. |
Baseus Bowie E8 NGE8-02 White | 1 799 грн. |
Бездротові навушники Baseus E8 TWS Black (NGE8-01) | 1 299 грн. |
Baseus E8 TWS Wireless Black (NGE8-01) 35096 | 1 502 грн. |