Пилосос
Hoover Hydro Power HY 71 PET
Фото 9 |
Hoover Hydro Power HY 71 PET |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoover 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoover.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoover Hydro Power HY 71 PET
Усі ціни 7 →Пилосос з аквафільтром Hoover HY71PET 011 | 6 895 грн. |
Пилосос Hoover Hydro Power HY71PET 011 | 6 888 грн. |
Hoover Hydro Power HY 71 PET | 11 890 грн. |
Hoover Hydro Power HY71PET 011 | 7 056 грн. |
Пилосос з аквафільтром Hoover HY71PET 011 | 6 885 грн. |
Пылесос с аквафильтром Hoover HY71PET 011 | 6 891 грн. |
Hoover Hydro Power HY 71 PET | 12 180 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →