Орбітрек Horizon Andes 3 New
Відео 10 |
Horizon Andes 3 New
Система навантаження:електромагнітна
Вага користувача:до 136 кг
Тренувальних програм:10 шт
Рівнів навантаження:16 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:171x102х67 см
Всі характеристики
Характеристики Andes 3 New
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horizon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horizon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horizon Andes 3 New
Орбитрек Horizon Andes 3 New | 47 000 грн. |
Орбітрек Horizon Andes 3 New | 48 000 грн. |
Horizon Fitness Andes 3 New 0045656 | 49 095 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →