Орбітрек Horizon EX59
Фото 11 |
Horizon EX59
Система навантаження:електромагнітна
Вага користувача:до 136 кг
Тренувальних програм:10 шт
Рівнів навантаження:10 шт
Джерело живлення:мережа
Габарити:165x188x64 см
Всі характеристики
Характеристики EX59
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horizon EX59
Орбитрек Horizon Fitness EX59 | 38 000 грн. |
Орбитрек Horizon Fitness EX-59 | 44 850 грн. |
Орбітрек Horizon Fitness EX59 | 44 850 грн. |
Horizon Fitness EX-59 EX59 | 37 899 грн. |
Орбiтрек Horizon Fitness EX-59 | 44 850 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →