Побутовий датчик Horoz Electric MONDEO
Horoz Electric MONDEO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Horoz Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Horoz Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Horoz Electric MONDEO
Усі ціни 10 →Датчик MONDEO | 324 грн. |
Датчик руху накладний стельовий Horoz Electric Mondeo білий (088-001-0010) | 324 грн. |
Датчик MONDEO білий | 324 грн. |
Датчик руху Horoz Electric Mondeo 800W P20 з регулюванням | 359 грн. |
Датчик руху Horoz Electric Mondeo 220В 800Вт IP20 Білий (088-001-0010) | 339 грн. |
ще 5 пропозицій