від 469 грн.датчик освітлення, бездротовий, для приміщень, Zigbee, дальність 7 м, налаштування: освітленості
від 1 199 грн.додаткова розетка, 2300 Вт, 10 A, статистика споживання, робота за розкладом, IFTTT (програмована), управління: з контрольного блоку, Zigbee
від 559 грн.датчик протікання, бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 1 023 грн.реле, 1250 Вт, 5 A, управління: з контрольного блоку, Zigbee
від 1 849 грн.датчик диму, бездротовий, для приміщень, Zigbee, сигнал тривоги
від 450 грн.додаткова розетка, вбудована розетка, 2200 Вт, 10 A, статистика споживання, робота за розкладом, морозостійка, управління: з контрольного блоку, Zigbee
від 1 264 грн.датчик природного газу – метану (CH4), бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 1 039 грн.реле, 2500 Вт, 10 A, статистика споживання, управління: з контрольного блоку, Zigbee
від 779 грн.датчик температури, датчик вологості, бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 899 грн.реле, 2500 Вт, 10 A, статистика споживання, робота за розкладом, морозостійка, управління: з контрольного блоку, Zigbee
від 639 грн.датчик температури, датчик вологості, бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 1 953 грн.вбудована розетка, 2500 Вт, 10 A, робота за розкладом, морозостійка, USB, управління: зі смартфона, Wi-Fi / Zigbee, Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri
від 2 199 грн.датчик природного газу – метану (CH4), бездротовий, для приміщень, Zigbee, сигнал тривоги
від 1 999 грн.вбудована розетка, 2500 Вт, 10 A, робота за розкладом, морозостійка, USB, управління: зі смартфона, Wi-Fi / Zigbee, Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri
від 839 грн.датчик протікання, бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 599 грн.додаткова розетка, вбудована розетка, 2500 Вт, 10 A, статистика споживання, робота за розкладом, морозостійка, управління: з контрольного блоку, Bluetooth
від 499 грн.датчик відкривання, бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 879 грн.інфрачервоний (PIR), датчик освітлення, бездротовий, для приміщень, Zigbee, дальність 7 м, налаштування: часу, освітленості, чутливості
від 719 грн.датчик відкривання, бездротовий, для приміщень, Zigbee
від 459 грн.датчик вібрації, бездротовий, для приміщень, Zigbee