Картридж HP 122 CH561HE
HP 122 CH561HE триколірний 100 стр чорний 120 стр |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 122 CH561HE
Усі ціни 90 →Картридж HP 122 black CH561HE | 960 грн. |
HP CH561HE | 840 грн. |
HP CH561HE(122) black | 1 092 грн. |
Картридж HP No.122 CH561HE black | 777 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
18 жовтня 2020, 16:01
Есть аналог струйного картриджа НР 122? #
Нужен аналог струйного картриджа НР 122 более экономный ,чем оригинал
Відеоогляди
Модификації HP 122 CH561HE
Ціни на HP 122 CH561HE |
---|---|---|---|---|
HP 122 CH562HE | від 798 грн. | 43 пропозиції | ||
HP 122 CH561HE | від 766 грн. | 90 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →