Картридж HP 145X W1450X
HP 145X W1450X чорний 1700 стр чорний 3800 стр |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 145X W1450X
Усі ціни 19 →Картридж HP 145X (W1450X) W1450X | 5 973 грн. |
Картридж Hp 145X Lj Pro 3003/3103 Black 3.8К (W1450X) | 6 048 грн. |
Картридж Hp 145X Lj Pro 3003/3103 Black 3.8К (W1450X) | 5 883 грн. |
HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3 800 стр) (W1450X) | 6 143 грн. |
Картридж лазерний HP 145X LJ Pro 3003/3103 Black (3800 стор) (W1450X) W145 | 6 143 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації HP 145X W1450X
Ціни на HP 145X W1450X |
---|---|---|---|---|
HP 145A W1450A | від 3 527 грн. | 16 пропозицій | ||
HP 145X W1450X | від 5 527 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →