Картридж HP 305 6ZD17AE
HP 305 6ZD17AE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 305 6ZD17AE
Струйный комплект картриджей HP 305 Black + Color (6ZD17AE) 6ZD17AE | 1 319 грн. |
Струменевий комплект картриджів HP 305 Black + Color (6ZD17AE) | 1 490 грн. |
Струменевий картридж HP HP 305 Black/Tri-color (6ZD17AE) | 1 778 грн. |
Купивши цей оригінальний картридж на Rozetka який 2 принтери розпізнають як не оригінал. Причому з іншими з іншого магазину працюють. Сервіс та магазин шлють один до одного відмовляючись вирішувати очевидну проблему. Відбрехалися папірцем що все працює, чого бути ніяк не може. Будьте готові викинути 500 гривень без жодних гарантій. Працює. Якщо пощастить Сервісу немає Имя Фамилия: користуюся HP 305 3YM60AE менше місяця |
Додати відгук
Модификації HP 305 6ZD17AE
Ціни на HP 305 6ZD17AE |
---|---|---|---|---|
HP 305 6ZD17AE | від 1 319 грн. | 5 пропозицій | ||
HP 305 3YM60AE | від 588 грн. | 35 пропозицій | ||
HP 305XL 3YM63AE | від 599 грн. | 31 пропозиція | ||
HP 305 3YM61AE | від 579 грн. | 41 пропозиція | ||
HP 305XL 3YM62AE | від 1 075 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →