Моноблок HP 200 G4 6D3U6EA
Відео 16Фото 5 | від 21 679 до 30 804 грн. Порівняти ціни 7 →Проц:Core i3, 1215U, 0.9 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:Iris Xe Graphics Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації HP 200 G4 2
Характеристики
HP 200 G4 6D3U6EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 200 G4 6D3U6EA
Колір:
Сортувати
Моноблок HP All-in-One 200 G4 (6D3U6EA) | 21 679 грн. |
Комп'ютер HP 200 G4 AiO / i3-1215U (6D3U6EA) | 23 347 грн. |
Комп'ютер HP 200 G4 AiO / i3-1215U (6D3U6EA) 6D3U6EA | 22 272 грн. |
HP Комп'ютер HP 200 G4 AiO / i3-1215U (6D3U6EA) 6D3U6EA | 22 272 грн. |
HP 200 G4 Snow White (6D3U6EA) 6d3u6ea | 23 567 грн. |
Моноблок HP 200 G4 AiO (6D3U6EA) [101795] | 27 099 грн. |
Комп'ютер HP 200 G4 AiO / i3-1215U (6D3U6EA) | 30 804 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо