Моноблок HP 200 G4 6D417EA (6D418EA)
Відео 16Фото 5 | від 27 255 до 41 957 грн. Порівняти ціни 24 → |
Модифікації HP 200 G4 2
Характеристики
HP 200 G4 6D417EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 200 G4 6D417EA
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp 200 G4 (6D417EA) Ua | 27 355 грн. |
Моноблок 21.5'' HP 200 G4 i5-1235U/8GB/512Gb SDD/DVD-WR/K&M/ | 29 903 грн. |
Комп'ютер HP 200 G4 AiO / i5-1235U (6D417EA) | 27 255 грн. |
Моноблок HP 200 G4 Snow White (6D417EA) | 27 355 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо