MSI Vigor GK30
Відео 31Фото 5 |
MSI Vigor GK30 |
|
Ігрова клавіатура з RGB-підсвічуванням клавіш, що дозволяє зручно користуватися технікою в темряві. Є також світлові ефекти, завдяки яким пристрій стає барвистим і візуально більш привабливим. Для підключення техніки до ПК або ноутбука призначений дріт довжиною 1,8 м з USB-інтерфейсом. Модель виконана в повнорозмірному вигляді і має ANSI-інтерфейс, характерною особливістю якого є однорядне розташування клавіші «Enter».
Клавіатура MSI Vigor GK30 оснащена корпусом Skeleton, який надійно захищений від проникнення рідини і забезпечує зручність зняття кнопок, якщо знадобиться їх почистити. Використовуючи можливості ігрового режиму, можна відключити клавіші «Windows», щоб при випадковому натисканні на неї не перервалася сесія. Клавіатура має мембранно-механічні механізми, які роблять її надійною і довговічною, і оснащена кнопкою «Fn». Для прокручування зображення, показуваного монітором призначене спеціальне колесо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Купити MSI Vigor GK30
Усі ціни 23 →MSI VIGOR GK30 Mech.Membrane Black | 1 799 грн. |
Клавіатура MSI Vigor GK30 RU | 1 349 грн. |
Клавиатура Msi Vigor GK30 (S11-04UK226-CLA, S11-04RU224-CLA) | 1 799 грн. |
Клавіатура Msi Vigor GK30 (S11-04UK226-CLA, S11-04RU224-CLA) | 1 799 грн. |
Ігрова клавіатура MSI Vigor GK30 RU (S11-04RU224-CLA/S11-04RU236-CLA) S11- | 1 699 грн. |