Плотер HP DesignJet T250 (5HB06A)
Відео 6Фото 5 |
HP DesignJet T250 |
|
Швидкість друку - 68 A1/год
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP DesignJet T250
Усі ціни 7 →Плотер (принтер) HP DesignJet T250 24" Printer (5HB06A) | 39 647 грн. |
HP DesignJet T250 24" Printer (5HB06A) | 38 680 грн. |
HP DesignJet T250 24" Printer (5HB06A) | 39 647 грн. |
Плоттер HP DesignJet T250 (5HB06A ) 5HB06A#B19 | 38 683 грн. |
HP DesignJet T250 24" Printer (5HB06A) | 40 614 грн. |
Плотер HP DesignJet T250 (5HB06A ) 5HB06A#B19 | 38 687 грн. |
Плотер HP DesignJet T250 (5HB06A ) | 38 677 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →