Плотер HP DesignJet T230 (5HB07A)
Відео 5Фото 4 |
HP DesignJet T230 |
|
Швидкість друку - 68 A1/год
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP DesignJet T230
Усі ціни 35 →Плотер HP Designjet T230 24" | 25 990 грн. |
Плоттер HP DesignJet T230, 24'' c WiFi (5HB07A) | 28 379 грн. |
Принтер HP DesignJet T230 24 з Wi-Fi (5HB07A) 5HB07A | 28 379 грн. |
Принтер HP DesignJet T230 24"з Wi-Fi (5HB07A) 5HB07A | 28 379 грн. |
Принтер Hp DesignJet T230 24" (5HB07A) Ua | 28 379 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →