Плотер HP DesignJet T630 (5HB11A) (5HB11A)
Фото 4 |
HP DesignJet T630 (5HB11A) |
|
Швидкість друку - 76 A1/год
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP DesignJet T630 (5HB11A)
Усі ціни 33 →Принтер HP DesignJet T630 36" з Wi-Fi (5HB11A) 5HB11A | 54 579 грн. |
Принтер HP DesignJet T630 36" з Wi-Fi 5HB11A | 54 579 грн. |
Принтер Hp DesignJet T630 36" Wi-Fi (5HB11A) Ua | 54 579 грн. |
HP DesignJet T630 36 "с Wi-Fi (5HB11A) | 54 579 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →