Монітор HP P27 G5 27 " чорний (64X69AA)
Фото 5 |
HP P27 G5 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP P27 G5 27 " чорний
Усі ціни 42 →HP 27" P27 G5 (64X69AA) Black 64X69AA | 6 451 грн. |
Монітор 27" HP P27 G5 Black (64X69AA) | 6 309 грн. |
TFT 27" HP P27 G5, IPS, 75Hz, HDMI, DP, VGA, черный 64X69AA | 6 350 грн. |
HP P27 G5 (64X69AA) | 6 899 грн. |
Монітор Hp P27 G5 (64X69AA) | 6 388 грн. |
ще 20 пропозицій