Монітор HP M24fe 23.8 " чорний (43G27E9)
Відео 1Фото 6 |
HP M24fe 23.8 " чорний
23.8 " 27 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP M24fe 23.8 " чорний
Усі ціни 47 →HP 23.8" M24fe (43G27E9) Black/Silver 43G27E9 | 6 408 грн. |
Монітор 23.8" HP M24fe (43G27E9) | 6 259 грн. |
TFT 23.8" HP M24fe, IPS, 75Hz, VGA, HDMI, черно-серебристый 43G27E9 | 6 392 грн. |
Монітор HP M24fe (43G27E9) | 5 841 грн. |
Монітор Hp M24fe (43G27E9) | 6 414 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP M24fe
Ціни на HP M24fe |
---|---|---|---|---|
HP M24fe 23.8 " чорний | від 5 699 грн. | 48 пропозицій | ||
HP M27fe 27 " | від 7 096 грн. | 49 пропозицій |