Монітор HP M22f 22 " сріблястий (2D9J9AA)
Відео 15Фото 5 |
Недорогий універсальний монітор FullHD роздільної здатності з якісним тонкорамочним 21,5-дюймовим екраном і підтримкою технології синхронізації AMD FreeSync. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року, призначений для побутового та офісного застосування. Екран монітора має порівняно невеликі габаритні розміри, хорошу деталізацію (102 ppi) і ефективне напівглянцеве покриття антивідблиску.
В основі екрану лежить восьмибітна IPS-матриця з роздільною здатністю 1920х1080 і W-LED-підсвічуванням без ШІМ-мерехтіння (Flicker-Free). Ключовими перевагами цієї моделі стала приваблива вартість, гідна якість зображення і чудова енергоефективність (Середня споживана потужність ~13 Вт), що важлива у великих офісах. Монітор Samsung HP M22f забезпечує хорошу максимальну яскравість, достатню для більшості завдань статичну контрастність, відмінні кути огляду і непоганий колірний обхват. Помірний час відгуку (5 мс GtG), дозволяє чітко і без замилювання відтворити динамічне відео або адекватно відображати захоплюючий ігровий процес. Підтримується варіанти підключення до джерела: аналоговий вхід VGA D-Sub і цифровий HDMI 1.4.
Купити HP M22f 22 " сріблястий
Усі ціни 9 →HP M22f 2D9J9E9 | 4 408 грн. |
Монітор 22" HP M22f Full HD IPS 75 Гц new | 4 679 грн. |
Монітор HP M22f (2D9J9E9) 2D9J9E9 | 8 400 грн. |
HP M22f 21,5" (2D9J9AA) | 9 348 грн. |
Монітор HP M22f (2D9J9AA) | 5 793 грн. |