Монітор HP X27c 27 " (32G13AA)
Відео 8Фото 4 |
HP X27c 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP X27c 27 "
Усі ціни 33 →HP 27" X27c (32G13AA) Black 32G13AA | 7 549 грн. |
Монітор ігровий 27'' HP X27c Gaming (32G13AA) | 8 679 грн. |
Монітор Hp X27c (32G13AA) | 8 125 грн. |
Монитор Hp X27c (32G13AA) | 8 125 грн. |
Монітор HP X27c Black (32G13AA) 32G13AA | 8 135 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації HP X27c
Ціни на HP X27c |
---|---|---|---|---|
HP X24c 24 " | від 7 280 грн. | 2 пропозиції | ||
HP X27c 27 " | від 7 549 грн. | 34 пропозиції |