Монітор Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 "
Відео 1Фото 15 |
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 "
24 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:165 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 "
Усі ціни 45 →Монітор ігровий 27" Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 | 7 869 грн. |
Монітор iiyama GB2766HSU-B1 | 7 972 грн. |
Монитор iiyama GB2766HSU-B1 | 7 972 грн. |
Монітор iiyama G-Master GB2766HSU-B1 | 7 924 грн. |
iiyama GB2766HSU-B1 | 7 929 грн. |
ще 20 пропозицій
HDR, 10-bit ,165Hz, ful hd, 1ms, AMD FreeSync Premium. Вбудовані динаміки погані але є. Олег Андрейко: користуюся Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Iiyama G-Master GB2766HSU-B1
Ціни на Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama G-Master GB2466HSU-B1 24 " | від 7 165 грн. | 3 пропозиції | ||
Iiyama G-Master GB2766HSU-B1 27 " | від 7 644 грн. | 45 пропозицій |