Монітор Viewsonic VX2719-PC-MHD 27 " чорний
Відео 1Фото 5 |
Viewsonic VX2719-PC-MHD 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Viewsonic VX2719-PC-MHD 27 " чорний
Усі ціни 47 →Монітор ігровий 27" ViewSonic VX2719-PC-MHD | 8 499 грн. |
Монітор ViewSonic VX2719-PC-MHD (VS18190) | 8 539 грн. |
Монитор ViewSonic VX2719-PC-MHD (VS18190) | 8 539 грн. |
ViewSonic VX2719-PC-MHD | 8 489 грн. |
Монітор ViewSonic VX2719-PC-MHD (VS18190) VS18190 | 8 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди