Huawei MatePad T10s 64 ГБ
Відео 45Фото 9 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Купити Huawei MatePad T10s 64 ГБ
Усі ціни 8 →Huawei MatePad T10s Wi-Fi 3/64GB Deepsea Blue (53011DTR) 53011DTR | 6 499 грн. |
Планшет Huawei MatePad T10s 3/64GB WiFi Niebieski | 9 635 грн. |
Huawei MatePad T10s WiFi 4GB/64GB granatowy (AGS3KW19D) | 11 200 грн. |
Huawei MatePad T10s 3/64GB WiFi Niebieski | 9 635 грн. |
Huawei MatePad T10s 3/64GB WiFi Niebieski | 9 870 грн. |
Great Tablet with a beautiful screen and colors! Thank Huawei for developing it! The Stereo Sound from Harman Kardon is a thing of beauty, sounds are loud and clear! The amount of storage capacity and absence of the Google Play Services. Sound (stereo speakers)
Materials Screen colors Clean and tidy system UI and UX App Gallery is not so rich on the apps present in there
Poor quality of the Huawei software (not all of it) Vlad Dyumin: користуюся Huawei MatePad T10s 64GB більше року |
Душі крутий планшет! Сподівався екран, він дуже яскравий та круто передає кольори!
Стерео звук від Harman Kardon дуже гучний та чистий навіть на великій гучності, немає артефактів у звучанні! Заряд тримає досить довго, можна дивитися фільми та стріми досить довго! Відсутність Гугл Сервісів, але це для когось може бути недоліком. Мені особисто не дуже подобається весь гугл треш у системі. Досить швидке заряджання. Нічого. Поки що недоліків не знайшов у даної моделі Vladyslav Diumin: користуюся Huawei MatePad T10s 64GB більше року |
Відмінний планшет за свої гроші, топ ціна/якість у районі 6к.! Виробник. Компактний розмір. Стильний темно синій колір. Соковитий і яскравий full hd екран. Шикарний звук стерео динаміків із басами від знаменитої компанії. Швидкодія. Гарний акумулятор на цілий день вистачає. Великий для мене ПЛЮС – це відсутність гугел сміття! Програми від гугела більше засмічують пам'ять і лізуть скрізь не треба! У кого рівні руки, програми можна знайти у фірмовій апп галереї або в 4пда! Майже щомісяця прилітають оновлення, підтримка на найвищому рівні. Безліч чохлів і забарвлень на аліку за адекватну ціну! За 6 місяців подорожчав. Тільки одне забарвлення корпусу, виробник міг би ще парочкою кольорів порадувати, але таке. Ратибор Перунов: користуюся Huawei MatePad T10s 64GB кілька місяців |
Недорогий "Універсал" Huawei MatePad T10s згодиться тим, хто не женеться за максимальними характеристиками, а робить ставку на прості завдання і споживання мультимедійного контенту. Чим він хороший? Давайте розбиратися.
Якісне зображення і звук
В першу чергу, модель порадує характеристиками екрану і звуку. На роль дисплея у планшета призначена IPS-панель 10.1-дюймової розмірності по діагоналі, сертифікована TÜV Rheinland на предмет безпечного рівня випромінювання синього світла і частоти мерехтіння. Аудіосупровід візуального ряду на екрані виконує стереоакустика Harman Kardon з об'ємним звучанням.
"Залізна" складова
Працює планшет на доморощеному восьмиядерному процесорі Kirin 710A.однак поставляється модель без звичних сервісів Google. Замість "гугломаркета" пристрій покладається в справі на магазин AppGallery. Навесні 2022 року планшет перевипустили з аналогічною «залізною начинкою» під назвою Huawei MatePad SE — ця модифікація працює вже на HarmonyOS. У базовій комплектації Huawei MatePad T10s має 3 ГБ ОЗП і внутрішнім накопичувачем на 64 ГБ.
Інструменти для діточок
У спеціальному дитячому режимі параметри екрану у моделі оптимізуються під різні сценарії використання, будь то перегляд пізнавальних відеороликів або проведення часу в розвиваючих іграх. По частині автономності планшет оснастили акумулятором на 5100 маг — довго пристрій не протримається «на плаву», проте в диванному режимі експлуатації з безперешкодним доступом до розетки проблем це не доставляє.
Модификації Huawei MatePad T10s
Ціни на Huawei MatePad T10s |
---|---|---|---|---|
Huawei MatePad T10s 32 ГБ | від 4 451 грн. | 15 пропозицій | ||
Huawei MatePad T10s 32 ГБ / LTE | від 7 667 грн. | 2 пропозиції | ||
Huawei MatePad T10s 64 ГБ | від 6 499 грн. | 8 пропозицій |