Huawei FreeBuds 5i
Відео 12Фото 22 |
Huawei FreeBuds 5i |
|
П'яте покоління бездротових внутрішньоканальних навушників Huawei FreeBuds з удосконаленою технологією активного шумоподавлення Hybrid ANC, якісним звучанням рівня Hi-Res Audio Wireless, а також спеціальним ігровим режимом із низькими затримками для комфортного геймінгу та перегляду відео. У порівнянні з попередньою моделлю, навушники Huawei Freebuds 5i стали трохи компактнішими і легшими, причому це стосується і зарядного кейсу.
При цьому ємність акумулятора всередині футляра збільшилася майже вдвічі - з 215 мА год до 410 мА год, що забезпечує до 28 годин автономної роботи (без активного шумоподавлення). Завдяки технології швидкої зарядки, всього 15 хвилин знаходження в кейсі дадуть навушникам до 4 годин звучання в режимі відтворення музики. Ключова відмінність дизайну самих навушників від минулої версії це більш коротка "ніжка", яка точно не заважатиме і чіплятиметься за довге волосся, високий комір або шарф.
Призначені для користувачів, які вибирають гарнітуру, що якісно звучить, що дозволяє насолоджуватися музикою в галасливому оточенні (на жвавій вулиці, в громадському транспорті або в літаку). Ця модель може використовуватися з будь-якими смартфонами, які працюють як під керуванням Android, так і iOS. У будь-якому випадку для повноцінної роботи потрібна програма Huawei AI Life, яка дозволяє виконати тонке налаштування та оновлення ПЗ. Заявлено якісний захист від пилу та води IP54.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Купити Huawei FreeBuds 5i
Усі ціни 104 →Навушники Huawei FreeBuds 5i Ceramic White (55036651) | 5 649 грн. |
Навушники Huawei FreeBuds 5i Isle Blue | 2 999 грн. |
HUAWEI FreeBuds 5i Isle Blue | 2 799 грн. |
Bluetooth-гарнітура Huawei FreeBuds 5i Ceramic White (55036651) 55036651 | 2 799 грн. |
Наушники Huawei FreeBuds 5i Ceramic White (55036651) | 2 551 грн. |
0 0 1 3 |
Топ за свої грощі Шумодав, LDAC, захист від бризок Матовий корпус Dani il: користуюся Huawei FreeBuds 5i кілька місяців |
Для такого типу навушників не погано, але форма не дає для моїх вух нормально носити навушники! Багато налаштувань, для мене звук на 3, не повний шлак, але більш-менш! багато різних функцій! Дуже не зручно носити їх, постійне відчуття що ось ось випадуть! для мене звук на 3! є баси, що там співають, та й добре! Обов'язково міряйте їх перед покупкою! при міміці вони вилазять з вух) Georgiy Ghukov: користуюся Huawei FreeBuds 5i менше місяця |
Дуже гарні навушники. Працюють досить довго, якість звуку відмінна.
"Шумодав" працює досить дивно (порівняти можу лише з Apple AirPods Pro), але лише на перші хвилини дві. Потім звикаєш. Режим прозорості – це просто бомба. Дійсно ніби й не надягавши навушники. Але музику трохи досить чітко. При розмовах чують неплохо, навіть на вулиці. Єдине що - бажано не шепотіти) Форма навушників дивовижна (чи незвичайна), але зручна. Жесті, тач, датчики – все на висоті. Дуже раджу оновлювати навушники, в одному з апдейтів зробили зручний жест на зміну треків. Додаток треба завантажити з сайту Huawei, після чого він оновлюється в собі ж (як Telegram з сайту) Якість звуку, дизайн, компактність, якість виконання самих навушників, корпусу та жестів.
Підтримуються кілька девайсів, відносно (але не абсолютно) гнучко налаштовуються жерсті. Дуже рідко — дивно зчитується подвійне/потрійне прикосновення. Досить неточний індикатор заряду на самому корпусі (краще перевіряти у додатку/налаштуваннях Bluetooth) Люся: користуюся Huawei FreeBuds 5i кілька місяців |
Музика як вона є
Навушники Huawei FreeBuds 5i, незважаючи на середню ціну, мають вражаючі можливості та надають звук стандарту Hi-Res Audio. Вони здатні охоплювати широкий діапазон частот (20 – 40000 Гц), і за допомогою фірмової програми для Android та iOS користувач може налаштувати звучання відповідно до власних уподобань або жанру музики з використанням еквалайзера. Передача даних без затримок, у тому числі в ігровому режимі, забезпечується кодеком LDAC від Sony. Модель підтримує мультипідключення та дозволяє швидко вибирати джерело звуку в додатку AI Life. Також користувач може налаштувати функцію автопаузи при вийманні навушника з вуха. У комплекті поставляється набір амбушюр, що забезпечує комфортне та щільне прилягання навушників, запобігаючи дискомфорту та спотворенню звуку.
Адаптивне шумозаглушення
Якість TWS навушників істотно залежить від системи шумоподавлення. У випадку Huawei FreeBuds 5i вона доступна в кількох режимах, включаючи користувацькі (ультра, загальний, затишний) та адаптивний режим. Адаптивний режим керується алгоритмами штучного інтелекту, що забезпечує відсутність сторонніх шумів під час прослуховування музики та чітку передачу голосу під час використання мікрофона. Система аналізує навколишнє оточення, визначає рівень шуму і фільтрує всі небажані звуки, такі як вітер, шум моторів та розмови оточуючих.
Тривалість роботи навушників разом із зарядним кейсом становить 28 годин, що може здатися трохи низьким значенням для цієї цінової категорії. Однак швидка зарядка протягом 15 хвилин забезпечує 4 години відтворення. Навушники також підтримують функцію пошуку, але вона доступна лише для пристроїв Huawei, що обмежує її функціональність.